HAKKIMIZDA

Firmamız, 1992 yılında ithalat ve ihracat gümrükleme hizmetleri sunmak amacıyla İstanbul’da faaliyetine başlamış, 2003 yılında yeni bir yapılanma içerisine girerek Teknik Gümrük Müşavirliği Danışmanlık ve Lojistik Ltd. Şti. olarak tescil edilmiştir.

“Çözümler Teknik İster” felsefesi altında, sunduğu hizmetin kalitesi, müşterisine verdiği güven ve  kurumsal yapısına yaptığı yatırımlar ile kısa bir süre içerisinde sektörde hak ettiği yeri alan firmamız, yakaladığı büyüme trendiyle birlikte ülkemizin önde gelen holding ve sanayici firmalarına hizmet verir hale gelmiştir. Bugün Teknik Gümrük olarak, bizimle çalışan her firmamıza hızlı, güvenli, müşteri odaklı, bilişim tabanlı ve yenilikleri takip eden bir anlayışla hizmet sunmaktayız.

Sektörün içerisinde yetişmiş deneyimli gümrük müşaviri ve yardımcıları ile kamuda üst düzey yöneticilik yapmış profesyonellerden oluşan güçlü ve donanımlı kadromuz, gümrük ve dış ticarete dair her türlü işlem ve süreçte müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.

Merkezimizin bulunduğu İstanbul ve ülkemiz genelindeki şubelerimiz ile, tüm deniz ve hava limanları ile, sınır gümrükleri, serbest bölgeler ve iç gümrüklerde deniz, hava, kara ve demir yolu ile gelen-giden eşyanızın işlemleri, sahip olduğumuz kalite yönetimi ve etik kurallara uyum sertifikalarının gerektirdiği hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir.

Gümrük ve dış ticaret işlemleriniz için “TEK NOKTA” dan hizmet alabilmeniz amacıyla, firmamız bünyesinde gümrük müşavirliği yanında, mevzuat danışmanlığı, yatırım ve teşvik belgesi alınması ve takibi, YYS alımı ve denetimi, sonradan kontrol ve firma denetimi, gümrük ve dış ticaret eğitimleri donanımlı kadromuzla siz müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Telefon

0 850 888 85 65 (pbx)

Fax

0 212 630 25 13 

E-Mail

info@teknikgumruk.com.tr

Adres

Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. ASLAN PLAZA No:11 C Blok Kat:2 Yenibosna / Istanbul